Dzień ślubu jest wyjątkową i specjalną okazją. Zajazd Sokołda zapewnia Państwa, że każda chwila podczas zabawy weselnej będzie niezapomniana.

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Jest ona również wspaniałą okazją do spotkania w gronie rodziny. Organizując przyjęcie komunijne w naszej restauracji mogą być Państwo pewni, iż zarówno dziecko jak i goście będą długo i miło wspominać to wydarzenie.

komunia Białystok

Organizacja chrzcin w naszej restauracji zawsze jest dopasowana do Państwa potrzeb. Podczas spotkania z Państwem zostaną omówione wszelkie szczegóły i oczekiwania, na podstawie których sprawimy, że ten dzień będzie niezapomniany. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w doborze odpowiedniego menu, a sugestie i podpowiedzi w opracowaniu wyjątkowych na tę okazję szczegółów.

chrzciny Białystok

Wyjątkowe wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Proponujemy Państwu organizację uroczystości rodzinnych w Zajeździe Sokołda. Sprawimy że, to ważne wydarzenie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, niezmąconym pracochłonnymi przygotowaniami.

chrzciny białystok